STYL VALI s.r.o.

Novinka

SOLODOOR - SLEVA až 20%

Využijte akční nabídku na dveře a zárubně zn. SOLODOOR. Při koupi setu s oblou hranou (dveře + zárubeň) získáte slevu 20%.

Podrobnější informace Vám rádi poskytneme, stačí napsat nebo zavolat.

 AKCE PRODLOUŽENA DO 30.11.2015.

 

 

Připravily jsme pro Vás nabídku dodání a montáže dveří a zárubní od tradičního českého výrobce SOLODOOR.

WWW.SOLODOOR.CZ

WWW.SESTAVSIDVERE.CZ

Rekonstrukce bytu

Představujeme Vám rekonstrukci bytu v panelovém domě, kterou jsme před nedávnem prováděli ve Valašských Kloboukách.

Po dokončení kavárny Cafe Amandine naše firma zahájila rekonstrukci bytu v centru Prahy pro náročného zahraničního zákazníka. Opět  jsme spolupracovali se  známým pražským architektem Jaromírem Pizingerem.

V létě letošního roku naše firma dokončila realizaci interiéru kavárny ve francouzkém stylu podle návrhu známého pražského architekta Jaromíra Pizingera. Nahlédněte s námi do kavárny Cafe Amandine v Praze.

O společnosti

Společnost STYL VALI s.r.o. vznikla v roce 2008 na základě dlouholetých řemeslných zkušeností v truhlářském a stavebním oboru. Zpočátku jsme se zabývali  převážně výrobou dřevěných dveří se zárubněmi. Postupem času jsme díky rozšíření našich technologických možností spustili výrobu kuchyňských linek a vestavných skříní na míru

V dnešní době se zabýváme realizací interiérů na klíč - návrh vhodného řešení interiéru, pomoc s výběrem použitých materiálů, spotřebičů i doplňků je samozřejmostí. Veškeré konzultace a návrhy jsou zdarma. Mezi naše další realizace patří rekonstrukce bytových jader - v tomto oboru si můžeme dovolit říci, že jsme velmi zkušení, neboť jsme prošli již několika desítkami rekontrukcí. Vždy se snažíme prostor maximálně provzdušnit a opticky zvětšit. V neposlední řadě umíme vyrobit jakýkoliv nábytek. Nevyhýbáme se ani atypům.

Máme zkušenosti i s realizací půdní vestavby. Chcete z půdy, která je plná starých nepotřebných věcí, které jste si tam uložili s tím, že se někdy budou hodit, udělat luxusní ložnici nebo útulný pokojíček pro děti? Jsme tu pro Vás. Zavolejte nebo napište, my k Vám přijedeme, vyslechneme Vaše přání a požadavky a navrhneme řešení.

Rádi Vám pomůžeme i s komerčními realizacemi. Upravit a vybavit např. kadeřnický salón, kancelář, lékárnu apod. Jsme schopni splnit i ty nejnáročnější požadavky našich zákazníků.  Ať už se tedy chystáte k rekonstrukci bytu, domku, kanceláře, školy, školky, kavárny nebo salonu, neváhejte a zavolejte nebo napište. My se s Vámi spojíme a domluvíme si schůzku. Určitě společně nalezneme nejvhodnější řešení.

Navrhujeme, vyrábíme a montujeme tak, aby všechno zapadalo do interiéru jako dílky do puzzle. Vždy klademe důraz na kvalitu, v žádné fázi naší práce nepoužíváme napodobeniny, pracujeme pouze s originály. Za svou odvedenou práci si ručíme a samozřejmostí je i pozáruční servis. S našimi zákazníky jsme v kontaktu i po dokončení zakázky.

Začínáme návrhem a končíme předáním nového bydlení včetně úklidu, takže stačí vejít a bydlet.

Nebo jen potřebujete nové kuchyňské spotřebiče, matrace, rošty, vruty do dřeva, přírodní nátěry nebo kuchyňské dřezy či baterie? Navštivte náš eshop a vyberte si. Eshop budeme neustále rozšiřovat o další produkty (truhlářské výrobky, doplňky apod.). Těšíme se na spolupráci právě s Vámi. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat

Kontakt

STYL VALI s.r.o.
Brumovská 1033
Valašské Klobouky
766 01
IČO: 282 90 160

tel.: 573 034 393

e-mail: stylvali@stylvali.cz
www.stylvali.cz

 

 

Copyright © STYL VALI s.r.o.  |   E-shop   |   Login   |   tvorba webových stránek & hosting by NOTIF s.r.o.