STYL VALI s.r.o. - Rekonstrukce bytu

Kontakt

STYL VALI s.r.o.
Brumovská 1033
Valašské Klobouky
766 01

tel.: 573 034 393

e-mail: stylvali@stylvali.cz
www.stylvali.cz

 

IČ 28290160

Zapis v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl C, vložka 58970.

 

Máte-li jakýkoliv dotaz nebo připomínku, neváhejte a NAPIŠTE NÁM:

Rekonstrukce bytu

Rekonstrukce bytu

Představujeme Vám rekonstrukci bytu v panelovém domě, kterou jsme před nedávnem prováděli ve Valašských Kloboukách.

Byli jsme zákazníkem osloveni ohledně přestavby starého umakartového jádra včetně kuchyňské linky. Po zjištění požadavků investora jsme přistoupili nejenom k rekonstrukci jádra, ale k rekonstrukci celého bytu.

Změnili jsme i disposiční řešení kuchyně a koupelny s WC. Díky této úpravě jsme dokázali lépe využít dané prostory. Ze zkušeností víme, že každý centimetr místa navíc je zákazníkem vždy vítán.

 V první fázi jsme z bytu odstranili umakartové jádro. Demontovali jsme stávající parkety z masivního buku z důvodu velmi špatného podloží, které za řadu let užívání již nebylo ve stavu, který zaručuje rovinnatost a dobrou hlukovou izolaci. Díky našemu strojnímu vybavení a řemeslným zkušenostem jsme schopni parkety renovovat. Po stavební přípravě podkladů, jsou parkety nakladeny zpět na původní místo. Výsledkem je kvalitní parketová podlaha, dosažena za výrazně nižší cenu než při pořízení nových parket.

Zcela nově byly v bytě realizovány instalace elektřiny, TV a internetu. Díky tomu se již v bytě nenachází nevzhledné lišty a kabely tažené po stěnách a po podlaze.

Konstrukce jádra je provedena z ocelových profilů opláštěných SDK deskami určenými do vlhkého prostředí. Instalace vody a odpadů jsou vedeny uvnitř konstrukce. Vnitřní část konstrukce je opatřena izolační minerální vlnou.

 Současně se stavebními pracemi, probíhala v naší truhlárně výroba nábytku a ostatního zařízení bytu: kuchyňská linka, nábytek do obývacího pokoje, koupelnový nábytek, vestavné skříně, komody, stoly, postele, noční stolky, atd,... Vše za použití kvalitních českých a evropských materiálů: DTD zn. KRONOSPAN a EGGER, kování zn. GRASS, dřezy a baterie zn. FRANKE, LED diodové systémy zn. FGV, atd,... Vyhýbáme se používání čínských napodebenin a falsifikátů, Toto řešení se nám v průběhu času ukázalo jako správné, protože prakticky neřešíme žádné reklamace a vše funguje bezvadně i po letech užívání.

Interiér jsme doplnili originálními batikami od mladé nadějné umělkyně Lucie Janošíkové.

Před předáním díla jsme provedli kompletní závěrečný úklid, tak jak je zvykem u každé naší zakázky.

Nyní již nezbývá než popřát zákazníkovi příjemné bydlení a hodně hezky prožitých chvil v nově zrekonstruovném bytě.

Copyright © STYL VALI s.r.o.  |   E-shop   |   Login   |   tvorba webových stránek & hosting by NOTIF s.r.o.